Oled sa Joomlal põhineva kodulehe omanik? Kasutad sa äkki e-poe tegemiseks Virtuemarti? Kas su leht ja tema lisad on uuendatud?
Kui sa viimasele vastusele vastata ei oska, või tead, et lehte pole ammu uuendatud, siis võid julgelt pöörduda meie foorumisse. Sealt võid leida inimesed kes aitavad sul ära uuendada nii Joomla kui tema lisad. Kui Joomla on versiooninumbriga 1.x või 2.x, siis kindlasti aidatakse ka need vanad ja haavatavad lehed üle tuua uuema, 3.x versiooni peale.

Kuidas töö käib?
Eelnevalt tutvutakse põhjalikult sinu lehega, vaadatakse üle kasutatavad lisad ning kujundus. Vajadusel aidatakse leida uusi lisasid ja/või kujundust. Järgmises etapis tehakse vanast lehest koopia ja kooskõlas sinuga seatakse asjad paika. Ja ongi kõik, teoorias lihtne, aga reaalses elus võib tekkida igaugu erinevaid üllatusi :)

Kaua sellega läheb?
Lihtsama lehe korral võib saada ka päevaga hakkama, aga see sõltub tavaliselt sellest kui palju on vaja uue kujundusega vaeva näha (kui vana kujundus ei sobi). Suuremate lehtede korral, eriti e-poe lahendustega, on vaja esimene kord kõik üleviimised testkeskkonnas läbi testida, dokumenteerida ja uus kujundus paika seada. Sellega võib minna ka mitu nädalat, et siis ühel hetkel võtta toimiva lehe hetkekoopia ja see tunni-paari jooksul juba uuena tagasi tõsta.

Ei saa ise hakkama?
Kui lehe uuendamine käib endal üle jõu, siis kirjuta joomlaeesti.ee foorumisse ja sinuga võetakse ühendust. Kindlasti on töö tasuline, seega räägi arendajaga kohe ka hinnapoliitikast :) Head uuendamist!