Kodulehtede tegemine Joomla! sisuhaldustarkvaral.  Blogid, foorumid, e-poed, portaalid või kõige lihtsamad infolehed

Kodulehe loomisega seotud teemad

Soovid luua endale uut kodulehte? Palun! Käesoleva lehe kaudu aitame sul luua erinevaid kodulehtede lahendusi Joomla! sisuhaldustarkvara peal. Olgu nendeks blogid, foorumid, e-poed, portaalid või kõige lihtsamad infolehed.

Kodulehe haldusega seotud teemad

Aitame ise hallata või leiame haldaja sinu Joomla! sisuhaldustrakvara peale ehitatud kodulehele. Pahatihti on nii, et lehe sisu haldab üks inimene, aga Joomlat ja tema lisasid uuendab/haldab Joomlas pisut edasijõudnum.

Joomla! kodulehe uuendus. | Joomla! CMS uuendamineKodulehe uuendamisega seotud teemad

Aitame sul uuendada olemasolevat Joomla! sisuhaldustarkvara peal olevat kodulehte, olgu ta siis kas 1.x või 2.x liini oma. Usun, et saame hakkama ka keerukamate lehtede uuendamisega ning vajadusel leiame uuemaid lisasid või aitame kirjutada ise.

Kodulehe kujundustega seotud teemad

Aitame teil leida või luua tänapäevaseid koduelehtede kujundusi. Kujundusi, mis on moobiilisõbralikud ja vastavad kõigile tänapäevastele standarditele.

 

Oled sa Joomlal põhineva kodulehe omanik? Kasutad sa äkki e-poe tegemiseks Virtuemarti? Kas su leht ja tema lisad on uuendatud?
Kui sa viimasele vastusele vastata ei oska, või tead, et lehte pole ammu uuendatud, siis võid julgelt pöörduda meie foorumisse. Sealt võid leida inimesed kes aitavad sul ära uuendada nii Joomla kui tema lisad. Kui Joomla on versiooninumbriga 1.x või 2.x, siis kindlasti aidatakse ka need vanad ja haavatavad lehed üle tuua uuema, 3.x versiooni peale.

Kuidas töö käib?
Eelnevalt tutvutakse põhjalikult sinu lehega, vaadatakse üle kasutatavad lisad ning kujundus. Vajadusel aidatakse leida uusi lisasid ja/või kujundust. Järgmises etapis tehakse vanast lehest koopia ja kooskõlas sinuga seatakse asjad paika. Ja ongi kõik, teoorias lihtne, aga reaalses elus võib tekkida igaugu erinevaid üllatusi :)

Kaua sellega läheb?
Lihtsama lehe korral võib saada ka päevaga hakkama, aga see sõltub tavaliselt sellest kui palju on vaja uue kujundusega vaeva näha (kui vana kujundus ei sobi). Suuremate lehtede korral, eriti e-poe lahendustega, on vaja esimene kord kõik üleviimised testkeskkonnas läbi testida, dokumenteerida ja uus kujundus paika seada. Sellega võib minna ka mitu nädalat, et siis ühel hetkel võtta toimiva lehe hetkekoopia ja see tunni-paari jooksul juba uuena tagasi tõsta.

Ei saa ise hakkama?
Kui lehe uuendamine käib endal üle jõu, siis kirjuta joomlaeesti.ee foorumisse ja sinuga võetakse ühendust. Kindlasti on töö tasuline, seega räägi arendajaga kohe ka hinnapoliitikast :) Head uuendamist!

Joomla!®

Misasi see Joomla! selline on ja kuidas teda süüakse? Iga noobel veebikokk teab, et Joomla! on üks väga hea põhikomponent millele erinevaid lisasid lisades võib saada ühe meeldiva ja maitsva tordi. Mis peaasi, torditeoks läheb oskajal kokal üsna vähe aega ja tulemus on keelele maitsev seest ja silmale maitsev väljast. Jah, kõik oleneb muidugi tarbija maitsemeelest, aga osavam veebikokk saab ka peeneima maitsemeelega inimesele luua Joomla! -ga just sellise tordi mis vaja :)
Joomla! logo

Kodumaiselt mahedad Joomla! lisakomponendi

Joomla! Eesti kokandusklubisse kuuluvate liikmete kaasabil on tõlgitud palju lisakomponentide teabelehti ja loodud ka erinevaid maitsepakette nagu Mobiil ID, ID kaart ja Smart ID. Lisakomponendile VirtueMartile on loodud nii Eesti pankade kui erinevate tarnefirmade maitsepakette ja muudki.

Siia koondame nimekirjana (lingid) joomla õpetustest? menüüs ja siin olevad lingid omavahel lingitud.