joomla.org

Sisenemine

p8p Bridge

Veel
1 aasta 1 Kuu tagasi #24 lisas Exabot
Exabot avas uue teema: p8p Bridge
Tere

Mure järgmine. Soov viia phpBB 3.2 kodulehele (joomla). Tegin siis esialgu asja testiks püsti, kuna hetkel koduleht Joomla 2 peal ja selle uuendamisega jällegi omaette teema.
Panin siis püsti kõige uuema Joomla ja installisin p8p Bridge 4.0.0. Lasin peale uue puhta foorumi phpBB 3.2.4 (eile tuli juba 3.2.5 välja), kõik ilus ja tore.
Proovisin, siis et toon enda foorumi backupi sinna üle, et kuidas toimib. Foorum toimib, aga kadunud on phpBB admin paneel.
Joomla 3 lõin ühe kasutajaga, aga foorumi admin olen teisega. Mõtlesin, et tekitan sama kasutaja Joomlasse, aga ütleb, et selline kasutaja on olema. Saan aru, et Joomla sünkis ka phpBB kasutajad üle, aga Joomla enda listis kuvab ainult ühte kasutajat ja see millega Joomla installisin. Ilmselt on mingi õiguste probleem nüüd, aga kus ja milline?
Samamoodi ei toimi enam p8p Bridge alt display mode: Wrapped / Stand-alone, koguaeg hoiab foorumi eraldiseisvana.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Veel
1 aasta 1 Kuu tagasi #28 lisas jflash
jflash vastas teemale: p8p Bridge
Kahjuks minu bridgemine jäi J 1.0 aegadesse, seega keeruline aidata.Selle backupi ületoomise juures läheb miski untsu ja arvatavasti just see admin kasutaja osas, sest BB's on ta sul teise id'ga. Kõige targem on selle koha pealt arendaja uksele koputada.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.