joomla.org

Sisenemine

Joomla! Eesti foorum 10 teemat

Tere kõigile Joomla huvilistele! Kuigi maailm on igasugu õpetusi triiki täis, teeme Joomla Eesti lehele ka oma foorumi kust saab maakeelset abi ja kus saab vestelda Joomlast, sellele tehtud saitidest ning muust mis kuidagigi Joomla alla käib :) Ole lahke: vali aga oma teemale sobiv kategooria ja räägi mis sul rääkida on! :)
Kategooria
Jutud teemadest, mis puudutavad nii Joomla 2.x põlvkonda kui ka 3.x põlvkonda. Kõik on oodatud: paigaldus, haldamine ja lihtsalt silmaringi arendavad teemad/küsimused.
Vastus: Häkkerite paroolirünnakut
Autor Truu
3 kuud 3 nädalat tagasi
Kuna Joomla 4 on kohe ukse ees, siis sellekohased teemad kuuluvad just siia kategooriasse.
Teemasid pole

Joomla! lisad 5 teemat

Joomla! komponendid, moodulid, pluginad ja nendega seotud küsimused ning ka soovitused lisade valimiseks. Eradi kategooriad on loodud Virtuemarti ja Fabriku jaoks, ja kui vaja, teeme alamkategooriaid juurde.
Vastus: POPUP
Autor jflash
3 kuud 1 nädal tagasi
Kuna uuendamiste, eriti põlvkondade vahetumiste uuendamiste korral kipub alatasa midagi vussi minema, siis sellekohased teemad paneme siia.
Teemasid pole

Varia 1 teema

Vahest tuleb ette olukordi, kus tekib küsimusi, mis ei sobi ühtegi teise kategooriasse - see nurk siin on just selliste teemade jaoks.
Vastus: Joomla kasutajad
Autor KaitVesk
4 kuud 3 nädalat tagasi

Töövahetus Teemasid pole

Kui soovid Joomla alast abi haldamise, lehe ehitamise või uuendamise osas ning oled nõus seda tööd ka tasustama, siis see koht on just sinule!
Teemasid pole